У «Нашій Україні» розкол: Ющенко провів політраду окремо від Бондарчука

26.01.2013 | 18:10

У лавах керівництва «Нашої України» стався конфлікт. У суботу в різних місцях і в різний час відбулися засідання політради партії, одне з яких провів голова «Нашої України» Віктор Ющенко, а інше - голова політради партії Сергій Бондарчук.

Як повідомили УНІАН у прес-службі партії, сьогодні о 12.00 у партійному офісі «Нашої України» за офіційною адресою партії по вулиці Спаська, 37, відбулось засідання політичної ради партії на чолі з головою політради Сергієм Бондарчуком, на якому були присутні 18 голів обласних організацій «Нашої України» з 27-ми. Згідно зі статутом партії, йдеться у повідомленні, скликати політичну раду партії може виключно голова політради С.Бондарчук. Він же має виключне право підпису рішень політради.

«Незважаючи на це та нехтуючи статутом партії, одночасно з легітимною політичною радою поза межами партійного офісу відбулося зібрання за участю Віктора Ющенка. Враховуючи це, засідання політичної ради партії «Наша Україна» було зірвано, внаслідок чого була створена резолюція за підписами голів обласних партійних організацій та інших членів політради», - заявляють у прес-службі.

Сергій Бондарчук вважає, що дії лідера партії, екс-президента України Віктора Ющенка ведуть до розколу цієї політичної сили, про це він сказав сьогодні на прес-конференції у Києві. «Я б не хотів говорити про розкол, але вважаю, що дії Ющенка ведуть до розколу партії», - сказав С.Бондарчук.

У свою чергу, речник голови партії «Наша Україна» Віктора Ющенка Ірина Ванникова заявила, що «рейдерське захоплення партії тими невеликими силами, які зібралися на Спаській, не вдалося».

Як сказала вона у коментарі УНІАН, сьогодні під головуванням В.Ющенка відбулося розширене засідання президії політради партії, на якому ухвалено рішення провести чергову політраду 9 лютого у готелі «Київ». «Сьогодні тут зібралися майже 50 членів політради. Жодної охорони, про яку розповідали прихильники Сергія Бондарчука, що намагалися зірвати засідання, не було», - зауважила вона. Як наголосила І.Ванникова, «рейдерське захоплення партії тими невеликими силами, які зібралися на Спаській, не вдалося. Грубе порушення статуту партії не може забезпечити такі сумнівні перемоги, так само, як і авторитет Сергія Бондарчука у партії. Його роль у виборах-2012 полягала у спостереженні за цим процесом. Жодного кроку, спрямованого на покращенння результату партії на виборах, Сергій не зробив, тому що це неможливо зробити, знаходячись за кордоном протягом двох місяців. Про жодне фінансування партії Сергій також говорити не може, бо не вклав жодної копійки у розвиток «Нашої України». «Смішно дивитися, - заявила І.Ванникова, - як людина, недосвідчена у політиці, намагається заробити собі бали на нищенні політичного проекту, організованого Віктором Ющенком, який уособлює кращий період розвитку України як демократичної європейської та економічно успішної держави. Це навіть не карлики, що стоять на плечах гігантів, бо спроба залізти на ці плечі знову виявилася невдалою. Не можна вкрасти ідеї, дух та історію партії, в яку вписані зовсім інші імена». «Якщо, за оцінкою Бондарчука, партія зруйнована, то причинами її нинішнього непростого стану є не Ірина Ванникова, як про це сьогодні говорив невідомий мені дрібний працівник апарату на зарплаті у Бондарчука, а люди, які отримували від партії все для власної політичної кар’єри, увінчаної зіркою Героя Україні. Однак не були готові докласти жодних зусиль для перемоги цієї партії. Партія проживе без Сергія Бондарчука, але що він значитиме у політиці без цієї партії», - наголосила речник В.Ющенка.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Приєднуйтесь до нашої групи
Всі новини Дивитися всі »
Новини партнерів